O studio

GR8 Interior Design  to prężnie działająca pracownia projektowania wnętrz, która powstała na początku 2011r. Od ponad 7 lat z powodzeniem realizujemy projekty wnętrz na terenie Warszawy i okolic.

W naszym dorobku mamy już ponad 100 projektów – zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, które w jakimś stopniu pokaże Państwu nasze pomysły i możliwości.

W naszej firmie stawiamy na rozwój - co roku uczestniczymy w największych imprezach branżowych, odwiedzamy największe targi wnętrzarskie w Paryżu i Mediolanie tak by być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Pracownia GR8design  to doświadczony zespół, który składa się nie tylko z architektów i projektantów wnętrz ale także z osób mających doświadczenie w zarządzaniu projektami. Jest to bardzo ważny aspekt, na który zwracamy szczególną uwagę. Pracujemy zespołowo – sytuacja gdzie jedna osoba wykonuje cały projekt od początku do końca jest niedopuszczalna. Kompleksowy projekt wnętrza jest tak dużym i pracochłonnym przedwsięwzięciem, że nie warto stawiać na wielozadaniowość jednej osoby. W naszej firmie stawiamy na specjalizację – poszczególne etapy projektu wykonywane są przez różne osoby, wyspecjalizowane w swoich zadaniach, na bieżąco konsultujące ze sobą swoją pracę. 

Misją firmy GR8design jest dostarczenie Klientom usługi projektowania wnętrz na najwyższym światowym poziomie, począwszy od świetnych koncepcji, poprzez doskonałe fotorealistyczne wizualizację, dokładny wykaz materiałów i mebli użytych w wizualizacjach, skończywszy na dokładnym projekcie wykonawczym dla ekipy. Kreatywność naszego zespołu, dobra organizacja, wiedza branżowa i doświadczenie oraz możliwość korzystania z najlepszego, dostępnego na rynku oprogramowania  pozwoliło już teraz zaoferować  jedną z lepszych ofert na rynku krajowym, a zapytania z poza Polski świadczą tylko o tym, że nasze projekty wyróżniają się i są doceniane także na tle ofert firm zagranicznych.

GR8 INTERIOR DESIGN przywiązuje szczególną uwagę do najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz zgodnie z zasadami ergonomii. Nasze projekty to wiele godzin ciężkiej pracy, w efekcie której powstają wyjątkowe wnętrza, zaprojektowane dla najbardziej wymagających osób. Lekkość stylu i wyczucie kolorów sprawiają, że projekty GR8 INTERIOR DESIGN są nieprzeciętne, ponadczasowe i oryginalne. Nasze projekty charakteryzują się pełną elegancją z odrobiną szaleństwa i ekstrawagancji przy zachowaniu pełnej funkcjonalności wnętrza. Zawierają pierwiastek najnowocześniejszych wnętrz jak również elementy historii zapożyczone z najpiękniejszych europejskich rezydencji. Projektujmy we wszystkich stylach jednak nasz ulubiony styl to francuska lekkość, skandynawska naturalność, angielska elegancja a także klimaty nowojorskich loftów.

Zachęcamy do obejrzenia naszych projektów – jesteśmy przekonani, że zrobią na Państwu wrażenie i  mamy nadzieję, że będziecie Państwo zainteresowani umówieniem spotkania, na którym będziemy mogli lepiej się poznać i opowiedzieć jak wygląda współpraca z naszą firmą.

 

Zapraszamy do współpracy!