O studio

GR8 Interior Design to pracownia projektowania wnętrz z siedzibą w Warszawie na Powiślu, która powstała na początku 2011 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ponad 100 indywidualnych projektów. Projektowanie wnętrz to nasza największa pasja. Jesteśmy doświadczonym zespołem architektów i projektantów wnętrz, wciąż stawiamy na rozwój tak by każdy nasz nowy projekt był coraz lepszy. Co roku uczestniczymy w największych imprezach branżowych, odwiedzamy m.in. targi wnętrzarskie w Mediolanie, Paryżu, Frankfurcie i Kolonii.

Mamy wypracowaną własną metodykę prowadzenia projektów, ktorą udoskanalamy od niemal 10 lat. Pracujemy zespołowo - w naszej firmie stawiamy na specjalizację tzn poszczególne etapy projektu wykonywane są przez różne osoby, wyspecjalizowane w swoich zadaniach, na bieżąco konsultujące ze sobą swoją pracę. Zoptymalizowaliśmy cały proces projektowy - każdy zajmuje się tym w czym jest najlepszy. Mamy oddzielne osoby do wykonywania koncepcji oraz wizualizacji, wykazów materiałów i kosztorysów, dokumentacji technicznej.

Misją firmy GR8design jest dostarczenie Klientom usługi projektowania wnętrz na najwyższym poziomie, począwszy od bardzo dobrze przemyślanych koncepcji, poprzez fotorealistyczne wizualizację, dokładny wykaz materiałów i mebli użytych w wizualizacjach, skończywszy na dokładnym projekcie wykonawczym dla ekipy. Kreatywność naszego zespołu, dobra organizacja, wiedza branżowa i doświadczenie pozwalają nam zaoferować usługę gdzie priorytetem jest jakość usługi i zadowolenie Klienta z efektu końcowego.

Przykładamy wagę do szczegółów. Nasze projekty to wiele godzin wytężonej pracy, w efekcie której powstają wyjątkowe wnętrza, zaprojektowane dla najbardziej wymagających osób. Lekkość stylu i wyczucie kolorów sprawiają, że projekty GR8design są nieprzeciętne, ponadczasowe i oryginalne. Projektujmy we wszystkich stylach jednak nasz ulubiony styl to francuska lekkość, skandynawska naturalność, angielska elegancja a także klimaty nowojorskich loftów.

Atrakcyjna lokalizacja naszej pracowni w samym sercu Warszawy, z dogodnym dojazdem, tuż obok metra, Elektrowni Powiśle, Centrum Kopernika oraz BUWu to obok naszego bogatego portfolio kolejny powód żeby umówić się z nami na niezobowiązujące spotkanie, na którym będziemy mogli napić się dobrej kawy i porozmawiać o ewentualnej współpracy. Serdecznie zapraszamy!:)