OFERTA

Zapraszamy do skorzystania z ofery kompleksowego projektu wnętrz. Na projekt kompleksowy składają się następujące etapy:

 I. Inwentaryzacja architektoniczna oraz dokumentacja fotograficzna

Wizja lokalna na budowie oraz dokładny pomiar lokalu są niezbędne do zweryfikowania poprawności wymiarów na przekazanym rzucie, przed rozpoczęciem projektu i zbudowaniem  bryły wnętrza.


Jest to nasz pierwszy kontakt z projektowaną przestrzenią – wtedy też często rodzą się pierwsze pomysły kreowanego wnętrza, jego przyszłej formy i funkcji.


II. Projekt Koncepcyjny

Praca nad koncepcją to pierwszy etap prac projektowych. Koncepcje obejmują rzuty z propozycjami ścian działowych, układu mebli, urządzeń i sanitariatów. Bazując na jednej, wybranej koncepcji lub kilku jej wariacjach pracujemy nad jej ostateczną formą.


Intensywna praca naszego zespołu nad koncepcją wnętrza to często burza mózgów, której efektem są bardzo dobrze przemyślane i funkcjonalne wnętrza.


III. Wizualizacje wszystkich pomieszczeń

Opracowanie finalnego projektu koncepcyjnego umożliwia przejście do kolejnego etapu jakim są wizualizacje. Jest to najbardziej oczekiwana część projektu przez Klientów dlatego też dużą wagę przywiązujemy do tegoaby wizualizacje były fotorealistyczne i bardzo dobrze odwzorowywały to co zaprojektujemy i to jak wnętrze będzie wyglądało po jego wykończeniu.


Wizualizacje to doskonała forma zaprezentowania naszej wizji projektowej. Wspólnie z Klientami pracujemy nad ostateczną wersją wizualizacji, która odzwierciedla ich przyszłe wnętrze.


IV. Wykaz materiałów i mebli użytych w wizualizacjach oraz kontrola kosztów

W ramach projektu kompleksowego przygotowujemy szczegółowy wykaz materiałów (m.in. mebli, opraw oświetleniowych, sanitariatów oraz innych elementów zaprojektowanych we wnętrzu) zawierający niezbędne informację takie jak nazwa produktu, adres sklepu posiadającego dany produkt w swojej ofercie handlowej a także niezbędne ilości potrzebne do zrealizowania projektu (ilość płytek, tapet, podłóg, itp.) Podczas spotkań w naszej pracowni finalizujemy wszelkie kwestie doboru materiałów wykończeniowych (płytki, podłogi, tapicerki, tapety, tkaniny, kolory farb, itp). Wycenie podlegają także wszystkie elementy na indywidualne zamówienie m.in. zabudowa meblowa, meble na wymiar w tym meble tapicerowane, zabudowa ze szkła, blaty kamienne, itp. Wyceny dokonujemy wyłącznie u współpracujących z nami firm.

Klienci otrzymują dostęp do platformy online gdzie mogą kontrolować koszty zakupu uwzględnione w wykazie materiałów, z podziałem na różne pomieszczenia.


Każdy projekt dostosowujemy do budżetu Klienta a wykaz materiałów wraz z funkcją kontroli kosztów pozwala naszym Klientom bezproblemowo przebrnąć przez etap zakupów oraz dobrze zarządzać finansami, podczas realizacji projektu.


V. Przygotowywanie zamówień

Dla rozwiania wątpliwości, projekt kompleksowy nie obejmuje usługi zakupu prezentowanych towarów, niemniej jednak szczegółowy wykaz materiałów z dokładnymi danymi kontaktowymi pozwalają na szybkie i łatwe przejście przez ten etap. Na życzenie klienta możemy pomóc w przygotowaniu zamówień w firmach, z którymi współpracujemy.


Zawsze chętnie pomagamy naszym Klientom na każdym etapie projektu. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas bardzo ważne. 


VI. Dokumentacja techniczna dla ekipy

Proces kreacji wnętrza kończy się wraz z zaakceptowaniem wizualizacji oraz wykazu materiałów. Przystępujemy wtedy do etapu przygotowania szczegółowej dokumentacji projektowej w oparciu o wcześniejsze założenia wypracowane wspólnie z Klientem podczas procesu kreacji. Precyzyjne rysunki techniczne stanowią dokładną instrukcję budowlaną dla ekipy wykonawczej umożliwiającą zrealizowanie projektu zgodnie z ustaleniami i wizją przedstawioną na wizualizacjach.

Dokumentacja techniczna, zwana też projektem wykonawczym, przekazywana jest w formie książki. Zawiera następujące rysunki techniczne:

- rozwinięcia widoków wszystkich ścian (rozplanowanie okładzin typu tapety, kafle itp.)
- schemat rozmieszczenia gniazd elektrycznych, włączników oraz przyłączy wodno-kanalizacyjnych
- projekty podłóg (dobór kolorystyki i materiałów);
- projekty sufitów podwieszanych wraz z oświetleniem;
- projekty mebli kuchennych/ mebli na zamówienie;
- projekt szczegółowy łazienek z wyszczególnieniem okładzin podłogowych i ściennych, ceramiki oraz armatury;
- projekt zabudowy stałej-garderoby, zabudowy g-k itp. – rysunki z wymiarami;
- rysunki wykonawcze dla ekipy budowlanej;

Książka oprócz rysunków technicznych zawiera także wizualizacje, które są doskonałym uzupełnieniem dokumentacji projektowej dla wykonawcy - ułatwiają osiągnięcie efektu końcowego przedstawionego na wizualizacjach.


Dokumentacja techniczna to przejrzysta instrukcja budowlana, która pozwala uniknąć wielu błędów na budowie, niezbędna do zrealizowania projektu zgodnie z naszą wizją. 


VII. Wycena prac wykończeniowych

Na życzenie Klienta dokonujemy wyceny prac wykończeniowych u naszej ekipy.  Współpracująca z nami ekipa budowlana dokładnie czyta i analizuje projekty techniczne co likwiduje wszelkie problemy wynikające ze złego zrozumienia przez wykonawcę projektu. Po zakończeniu projektu umawiamy się z ekipą, dokładnie omawiamy cały projekt i odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości.


Rekomendujemy współpracę z naszą ekipą remontową oraz naszymi sprawdzonymi fachowcami – ogranicza to do minimum ryzyko związane ze współpracą z nierzetelnymi wykonawcami i problemami mogącymi pojawić się podczas realizacji projektu. 


USŁUGI DODATKOWE:

Nadzór pełny - usługa pod klucz

Usługa pod klucz to propozycja dla osób, które cierpią na chroniczny brak czasu i chciałyby abyśmy zajęli się realizacją wykonanego przez nas projektu w ich imieniu. Jest to usługa skierowana do Klientów chcących aby projekt był zrealizowany dokładnie z wizją projektanta. Nadzór pełny to nie tylko kontrola nad zgodnością prac wykończeniowych z dokumentacją techniczną oraz jakością wykonywanych robót, to także koordynacja zamówień oraz dostaw materiałów i mebli zgodnie z zaakceptowanym wykazem. Co więcej, usługa projektu kompleksowego z pełnym nadzorem obejmuje koordynowanie pracy ekipy, stały kontakt z nią w celu śledzenia postępów a także spotkania na budowie w celu wyjaśnienia niejasności.


Nadzór pełny to usługa dla najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą wprowadzić się do gotowego, wykończonego i urządzonego już mieszkania/domu. Jest to doskonała propozycja także dla osób, które chcą być  odciążone od trudów samodzielnego wykańczania mieszkania i realizacji wykonanego przez nas projektu.