Dlaczego my?

GR8 Interior Design to zespół doświadczonych projektantów oraz architektów wnętrz, dla których projektowanie wnętrz to pasja, a każdy kolejny projekt to nowe wyzwanie, źródło kolejnych inspiracji i pomysłów. Nie tworzymy projektów szablonowo. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz oraz nowatorskie rozwiązania, tak by nasze projekty były coraz lepsze. Satysfakcje daje nam coraz szersze grono zadowolonych Klientów. Na dzień dzisiejszy mamy zrealizowanych ponad 100 projektów.

Projektujemy wnętrza, które są dostosowane do budżetu Inwestora. Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc podczas realizacji projektu. Oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze materiałów wykończeniowych i mebli. Posiadamy własną ekipę budowlaną, dla której nie istnieją żadne bariery architektoniczne.

Decydując się na współpracę z naszą pracownią możecie Państwo liczyć na projekt zgodny z najnowszymi trendami, dobrze przemyślaną koncepcję, wysokiej jakości, realistyczne wizualizacje, dokładny wykaz materiałów i mebli a także szczegółowy projekt wykonawczy dla ekipy. Dokładamy wszelkich starań by nasze projekty były nie tylko doprecyzowane wizualnie i posiadaly "efekt wow" ale przede wszystkim były źródłem kompletnej wiedzy na każdym etapie realizacji. Projekt wnętrza w połączeniu ze sprawdzoną ekipą wykończeniową dają gwarancję bezproblemowej realizacji dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, z którymi zrealizowaliśmy wspólnie dzisiątki projektów wnętrz. Minimalizuje to ryzyko wystąpienia problemów podczas realizacji projektu.


Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego odpowiemy na pytania dotyczące ewentualnej współpracy. Przed wizytą w naszym biurze prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.